Projekty

RD Rovinka


3i byt, Ba - byt zariadený s účelom prenájmu. #Ikea


Projekt Byty Javorka, Martin - menší byt zariadený s účelom prenájmu. #Ikea


Štartovací byt, Bratislava


Projekt City Park Stráňany, Michalovce 


Malometrážny byt, Bratislava


Denná časť RD, Košice - realizácia


Rodinný dom, Bratislava


Rodinný dom, Malacky - štýl boho chic


Rodinný dom, Bratislava - novoanglický štýl


3i byt Bývanie Bory Mall, Bratislava 


Rodinný dom, Rusovce 

Vizualizácia kuchyne spojenej s obývačkou a tiež vstupného priestoru. Na základe predstavy majiteľov som tvorila svetlý minimalistický interiér, s dôrazom na kvalitu, funkčnosť, maximálne využitie priestorov a zariadenia vôbec. Základ interiéru tvoria "mramorová" podlaha, biely lesk, svetlé drevo, žltá farba. Zariadenie je navrhnuté na mieru.


Tuzex Fashion Store - Bratislava, Nové mesto

Realizácia. Interiér showroomu s exkluzívnym tovarom som navrhla na základe požiadaviek majiteľov v softindustriálnom štýle. Betón (odtiene šedej) a drevo tvoria príjemný kontrast a svojou farebnosťou sú ideálnym pozadím pre vystavené artikle. Vysoký strop umožnil vytvorenie odkladacieho priestoru a zavesenie dizajnových svietidiel.  Objem predajne narastá vo veľkých zrkadlách. Pulty sú navrhnuté so sklenenou výstavnou plochou. Punc dodáva  a pohodlie klientom zabezpečuje luxusná kožená sedačka. 


Malometrážny byt, projekt Slnečnice, Bratislava


Moderná chalupa, Košice


Denná časť RD, Rohožník


2i byt Park pod Kolibou, Bratislava 

Vizualizácia. Dvojizbový dámsky byt je situovaný v srdci hlavného mesta, na želanie klientky zariadený v modernom štýle. Elegantný a zároveň nadčasový základ interiéru je koncipovaný na kontrastoch (materiál, farebnosť). Priestory sú zariadené sériovými prvkami. 


Kuchynská linka, Stupava - realizácia

Klienti si pri zariaďovaní nového bytu objednali vizualizáciu kuchynskej linky. Spojená kuchyňa s obývačkou si vyžadovala moderný minimalistický dizajn pre decentné zjednotenie funkčných priestorov v miestnosti. Spokojnosť s návrhom smerovala k ďalšej spolupráci, a zabezpečeniu objednávky navrhnutého nábytku a konečnej realizácii. Elegantná kuchynská linka Ester od výrobcu Decodom, dekor skriniek matná biela arctic, pracovná doska a zadný panel dub truffel. Zabudované spotrebiče (chladnička, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor), drez s batériou a integrovaný systém na triedenie odpadu zn. Blanco. Všetko zariadenie dodala firma inexa s.r.o. Realizácia: inexa s.r.o. Praktická roletová skrinka diskrétne schováva kuchynské potreby, ako aj drobné spotrebiče, ktoré sú tak bežne k dispozícii. Doplnená LED svietidlom. Vrchné skrinky umiestnené nad pracovnou linkou sú vybavené PUSH systémom. Nenápadné skrinky sme oživili výraznými matnými kovovými úchytkami.