Projekty

Realizácia, kuchyňa s obývačkou, byt KE


Návrh zariadenia 2i bytu, Trenčín


Návrh RD Bratislava


Realizácia, kuchyňa RD Bratislava


Realizácia vs. vizualizácia, byt Ružinov

Zariadenie atypického priestoru kuchyne bolo výzvou. Klientka si želala maximalizáciu úložného priestoru a posedenie pre spoločnosť pri varení. Funkčnosť bola samozrejmosťou. Špeciálnym želaním bol výber netradičného, zároveň elegantného dekoru vrchných dvierok, ktorý v bielom prostredí dokonale vynikne, a tiež rohová potravinová skriňa v neštandardnom tvare trojuholníka. Pracovná doska dostala príjemný drevený dekor, ktorý ladí nielen s podlahou, ale aj prepája funkčné zóny. Linka ukrýva špeciálny úložný priestor, do ktorého môžu nahliadnuť iba vybraní hostia - police na víno, ktoré sú prístupné výlučne zo strany posedenia.

Pre tv riešenie bola pôvodne vyčlenená stena so skromnými rozmermi, jednoznačne si vyžadovala zväčšenie. Zámerom bolo zachovanie vzdušnosti, preto som zvolila predĺženie priečky skrz drevených lamiel, ktoré sa tešia v súčasnosti veľkej obľube a sú veľmi vďačným zariaďovacím/ dekoračným prvkom. Prevažne sú inštalované na stenu, v tomto prípade som zvolila čiastočné umiestnenie aj do priestoru/ prechod z obývacej časti do kuchynskej/ - opticky predeľujú, z priestoru však neuberajú. Tvoria krovie pre dizajnovú tv, ktorá je alternatívou k umeleckému dielu - obrazu.

Šatník mal byť najväčší možný, opäť v tavorovo atypickom priestore - spálne. Integruje tv, praktické šuflíky a časť slúži na vešanie oblečenia. Zaujímavosťou sú výrazné dlhé drevené úchytky, ktoré vnášajú do symetrického členenia potrebnú dynamiku.


Rekonštrukcia, 3i byt Dlhé diely


Redizajn denného priestoru a chodby, 4i byt Ružinov

Kuchynská linka dostala novú pracovnú dosku aj zástenu. Stolárom bude vyrobená tv stena, tiež komoda v jedálni. Vizualizáciu tv steny som vytvorila v dvoch verziách. V priestoroch budú inštalované nové svietidlá. K sedačke som ladila koberec, a textílie vôbec. Želaním domácich bolo vytvorenie knižnice nad už existujúce skrinky v chodbe. Prioritou bolo zachovanie svetlosti a vytvorenie útulného priestoru pre štvorčlennú rodinu. 


Návrh riešenia 4i bytu  pre štvorčlennú rodinu , Ba Kramáre


3i byt, Ba - zariadený s účelom prenájmu. #Ikea


Projekt Byty Javorka, Martin - menší byt zariadený s účelom prenájmu. #Ikea


Štartovací byt, Bratislava


Projekt City Park Stráňany, Michalovce 


Malometrážny byt, Bratislava


Denná časť RD, Košice - realizácia


Rodinný dom, Bratislava


Rodinný dom, Malacky - štýl boho chic


Rodinný dom, Bratislava - novoanglický štýl


Redizajn podkrovného bývania, Banská Bystrica


3i byt Bývanie Bory Mall, Bratislava 


Rodinný dom, Rusovce 

Vizualizácia kuchyne spojenej s obývačkou a tiež vstupného priestoru. Na základe predstavy majiteľov som tvorila svetlý minimalistický interiér, s dôrazom na kvalitu, funkčnosť, maximálne využitie priestorov a zariadenia vôbec. Základ interiéru tvoria "mramorová" podlaha, biely lesk, svetlé drevo, žltá farba. Zariadenie je navrhnuté na mieru.


Tuzex Fashion Store - Bratislava, Nové mesto

Realizácia. Interiér showroomu s exkluzívnym tovarom som navrhla na základe požiadaviek majiteľov v softindustriálnom štýle. Betón (odtiene šedej) a drevo tvoria príjemný kontrast a svojou farebnosťou sú ideálnym pozadím pre vystavené artikle. Vysoký strop umožnil vytvorenie odkladacieho priestoru a zavesenie dizajnových svietidiel.  Objem predajne narastá vo veľkých zrkadlách. Pulty sú navrhnuté so sklenenou výstavnou plochou. Punc dodáva  a pohodlie klientom zabezpečuje luxusná kožená sedačka. 


Redizajn 4i bytu, Petržalka, Bratislava


Denná časť RD, Rohožník


2i byt Park pod Kolibou, Bratislava 

Vizualizácia. Dvojizbový dámsky byt je situovaný v srdci hlavného mesta, na želanie klientky zariadený v modernom štýle. Elegantný a zároveň nadčasový základ interiéru je koncipovaný na kontrastoch (materiál, farebnosť). Priestory sú zariadené sériovými prvkami. 


Kuchynská linka, Stupava - realizácia

Klienti si pri zariaďovaní nového bytu objednali vizualizáciu kuchynskej linky. Spojená kuchyňa s obývačkou si vyžadovala moderný minimalistický dizajn pre decentné zjednotenie funkčných priestorov v miestnosti. Spokojnosť s návrhom smerovala k ďalšej spolupráci, a zabezpečeniu objednávky navrhnutého nábytku a konečnej realizácii. Elegantná kuchynská linka Ester od výrobcu Decodom, dekor skriniek matná biela arctic, pracovná doska a zadný panel dub truffel. Zabudované spotrebiče (chladnička, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor), drez s batériou a integrovaný systém na triedenie odpadu zn. Blanco. Všetko zariadenie dodala firma inexa s.r.o. Realizácia: inexa s.r.o. Praktická roletová skrinka diskrétne schováva kuchynské potreby, ako aj drobné spotrebiče, ktoré sú tak bežne k dispozícii. Doplnená LED svietidlom. Vrchné skrinky umiestnené nad pracovnou linkou sú vybavené PUSH systémom. Nenápadné skrinky sme oživili výraznými matnými kovovými úchytkami.


Garsónka - TAMMI Dúbravka, Bratislava