Projekty

Denný priestor, RD Moravany nad Váhom - vizualizácia


Jednoizbový byt, Bratislava - vizualizácia


Denný priestor, RD Miloslavov - vizualizácia


Kuchyňa s obývačkou, RD Ružinov - vizualizácia


RD, Bôrik - vizualizácia


Kuchyňa s obývačkou, byt KE - realizácia


2i byt, Trenčín - vizualizácia


3i. byt Záhorská Bystrica, Bratislava - realizácia vs. vizualizácia


RD Bratislava - vizualizácia


Kuchyňa, RD Bratislava - realizácia


Kuchyňa s obývačkou a šatník, 3i byt Ružinov, Bratislava - realizácia vs. vizualizácia

Zariadenie atypického priestoru kuchyne bolo výzvou. Klientka si želala maximalizáciu úložného priestoru a posedenie pre spoločnosť pri varení. Funkčnosť bola samozrejmosťou. Špeciálnym želaním bol výber netradičného, zároveň elegantného dekoru vrchných dvierok, ktorý v bielom prostredí dokonale vynikne, a tiež rohová potravinová skriňa v neštandardnom tvare trojuholníka. Pracovná doska dostala príjemný drevený dekor, ktorý ladí nielen s podlahou, ale aj prepája funkčné zóny. Linka ukrýva špeciálny úložný priestor, do ktorého môžu nahliadnuť iba vybraní hostia - police na víno, ktoré sú prístupné výlučne zo strany posedenia.

Pre tv riešenie bola pôvodne vyčlenená stena so skromnými rozmermi, jednoznačne si vyžadovala zväčšenie. Zámerom bolo zachovanie vzdušnosti, preto som zvolila predĺženie priečky skrz drevených lamiel, ktoré sa tešia v súčasnosti veľkej obľube a sú veľmi vďačným zariaďovacím/ dekoračným prvkom. Prevažne sú inštalované na stenu, v tomto prípade som zvolila čiastočné umiestnenie aj do priestoru/ prechod z obývacej časti do kuchynskej/ - opticky predeľujú, z priestoru však neuberajú. Tvoria krovie pre dizajnovú tv, ktorá je alternatívou k umeleckému dielu - obrazu.

Šatník mal byť najväčší možný, opäť v tavorovo atypickom priestore - spálne. Integruje tv, praktické šuflíky a časť slúži na vešanie oblečenia. Zaujímavosťou sú výrazné dlhé drevené úchytky, ktoré vnášajú do symetrického členenia potrebnú dynamiku.


3i byt Dlhé diely, Bratislava - vizualizácia


4i byt Ružinov, Bratislava - redizajn denného priestoru, vizualizácia

Kuchynská linka dostala novú pracovnú dosku aj zástenu. Stolárom bude vyrobená tv stena, tiež komoda v jedálni. Vizualizáciu tv steny som vytvorila v dvoch verziách. V priestoroch budú inštalované nové svietidlá. K sedačke som ladila koberec, a textílie vôbec. Želaním domácich bolo vytvorenie knižnice nad už existujúce skrinky v chodbe. Prioritou bolo zachovanie svetlosti a vytvorenie útulného priestoru pre štvorčlennú rodinu. 


4i byt Kramáre, Bratislava - vizualizácia


3i byt, Bratislava - zariadený s účelom prenájmu. Vizualizácia. #Ikea


Projekt Byty Javorka, Martin - zariadený s účelom prenájmu. Vizualizácia. #Ikea


Štartovací byt, Bratislava - vizualizácia


3i byt Projekt City Park Stráňany, Michalovce - vizualizácia


Malometrážny byt, Bratislava - vizualizácia


Kuchyňa s obývačkou, RD Košice - realizácia


RD CZ - vizualizácia


Kuchyňa s obývačkou, RD Malacky - vizualizácia


RD Bratislava - vizualizácia


RD Banská Bystrica - redizajn podkrovného bývania, vizualizácia


3i byt Bývanie Bory Mall, Bratislava - vizualizácia


Denný priestor, RD Rusovce 

Vizualizácia kuchyne spojenej s obývačkou a tiež vstupného priestoru. Na základe predstavy majiteľov som tvorila svetlý minimalistický interiér, s dôrazom na kvalitu, funkčnosť, maximálne využitie priestorov a zariadenia vôbec. Základ interiéru tvoria "mramorová" podlaha, biely lesk, svetlé drevo, žltá farba. Zariadenie je navrhnuté na mieru.


Tuzex Fashion Store Nové Mesto, Bratislava - realizácia

Realizácia. Interiér showroomu s exkluzívnym tovarom som navrhla na základe požiadaviek majiteľov v softindustriálnom štýle. Betón (odtiene šedej) a drevo tvoria príjemný kontrast a svojou farebnosťou sú ideálnym pozadím pre vystavené artikle. Vysoký strop umožnil vytvorenie odkladacieho priestoru a zavesenie dizajnových svietidiel.  Objem predajne narastá vo veľkých zrkadlách. Pulty sú navrhnuté so sklenenou výstavnou plochou. Punc dodáva  a pohodlie klientom zabezpečuje luxusná kožená sedačka. 


4i byt Petržalka, Bratislava - redizajn


Kuchyňa s obývačkou, RD Rohožník - realizácia


2i byt Park pod Kolibou, Bratislava - vizualizácia

Vizualizácia. Dvojizbový dámsky byt je situovaný v srdci hlavného mesta, na želanie klientky zariadený v modernom štýle. Elegantný a zároveň nadčasový základ interiéru je koncipovaný na kontrastoch (materiál, farebnosť). Priestory sú zariadené sériovými prvkami. 


Kuchynská linka, Stupava - realizácia

Klienti si pri zariaďovaní nového bytu objednali vizualizáciu kuchynskej linky. Spojená kuchyňa s obývačkou si vyžadovala moderný minimalistický dizajn pre decentné zjednotenie funkčných priestorov v miestnosti. Spokojnosť s návrhom smerovala k ďalšej spolupráci, a zabezpečeniu objednávky navrhnutého nábytku a konečnej realizácii. Elegantná kuchynská linka Ester od výrobcu Decodom, dekor skriniek matná biela arctic, pracovná doska a zadný panel dub truffel. Zabudované spotrebiče (chladnička, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor), drez s batériou a integrovaný systém na triedenie odpadu zn. Blanco. Všetko zariadenie dodala firma inexa s.r.o. Realizácia: inexa s.r.o. Praktická roletová skrinka diskrétne schováva kuchynské potreby, ako aj drobné spotrebiče, ktoré sú tak bežne k dispozícii. Doplnená LED svietidlom. Vrchné skrinky umiestnené nad pracovnou linkou sú vybavené PUSH systémom. Nenápadné skrinky sme oživili výraznými matnými kovovými úchytkami.


Garsónka TAMMI Dúbravka, Bratislava - vizualizácia