Projekty

2i byt zariadený s účelom prenájmu, Bratislava - realizácia


RD Veľký Biel - redizajn


RD Častá - vizualizácia


Denná časť RD, Moravany nad Váhom - vizualizácia


GOLD café, Malacky - realizácia


Denná časť RD, Bratislava Ružinov - vizualizácia


1i byt, Bratislava - vizualizácia


Denná časť, RD Miloslavov - vizualizácia/ realizácia


Kuchyňa s obývačkou, RD Ružinov - vizualizácia


Kuchyňa s obývačkou a detská izba, RD Ružinov - realizácia 


RD, Bôrik - vizualizácia


Kuchyňa s obývačkou, byt KE - realizácia


2i byt, Trenčín - vizualizácia


3i byt Záhorská Bystrica, Bratislava - realizácia vs. vizualizácia


RD Bratislava - vizualizácia


RD Bardejov - vizualizácia


Kuchyňa s obývačkou a šatník, 3i byt Ružinov, Bratislava - realizácia vs. vizualizácia

Zariadenie atypického priestoru kuchyne bolo výzvou. Klientka si želala maximalizáciu úložného priestoru a posedenie pre spoločnosť pri varení. Funkčnosť bola samozrejmosťou. Špeciálnym želaním bol výber netradičného, zároveň elegantného dekoru vrchných dvierok, ktorý v bielom prostredí dokonale vynikne, a tiež rohová potravinová skriňa v neštandardnom tvare trojuholníka. Pracovná doska dostala príjemný drevený dekor, ktorý ladí nielen s podlahou, ale aj prepája funkčné zóny. Linka ukrýva špeciálny úložný priestor, do ktorého môžu nahliadnuť iba vybraní hostia - police na víno, ktoré sú prístupné výlučne zo strany posedenia.

Pre tv riešenie bola pôvodne vyčlenená stena so skromnými rozmermi, jednoznačne si vyžadovala zväčšenie. Zámerom bolo zachovanie vzdušnosti, preto som zvolila predĺženie priečky skrz drevených lamiel, ktoré sa tešia v súčasnosti veľkej obľube a sú veľmi vďačným zariaďovacím/ dekoračným prvkom. Prevažne sú inštalované na stenu, v tomto prípade som zvolila čiastočné umiestnenie aj do priestoru/ prechod z obývacej časti do kuchynskej/ - opticky predeľujú, z priestoru však neuberajú. Tvoria krovie pre dizajnovú tv, ktorá je alternatívou k umeleckému dielu - obrazu.

Šatník mal byť najväčší možný, opäť v tavorovo atypickom priestore - spálne. Integruje tv, praktické šuflíky a časť slúži na vešanie oblečenia. Zaujímavosťou sú výrazné dlhé drevené úchytky, ktoré vnášajú do symetrického členenia potrebnú dynamiku.


3i byt Dlhé diely, Bratislava - vizualizácia


Kuchyňa, RD Dunajská Lužná - realizácia


4i byt Ružinov, Bratislava - redizajn denného priestoru, vizualizácia

Kuchynská linka dostala novú pracovnú dosku aj zástenu. Stolárom bude vyrobená tv stena, tiež komoda v jedálni. Vizualizáciu tv steny som vytvorila v dvoch verziách. V priestoroch budú inštalované nové svietidlá. K sedačke som ladila koberec, a textílie vôbec. Želaním domácich bolo vytvorenie knižnice nad už existujúce skrinky v chodbe. Prioritou bolo zachovanie svetlosti a vytvorenie útulného priestoru pre štvorčlennú rodinu. 


4i byt Kramáre, Bratislava - vizualizácia


Denná časť, RD Hainburg - realizácia


3i byt, Bratislava - zariadený s účelom prenájmu. Vizualizácia. #Ikea


Projekt Byty Javorka, Martin - zariadený s účelom prenájmu. Vizualizácia. #Ikea


Štartovací byt, Bratislava - vizualizácia


3i byt Projekt City Park Stráňany, Michalovce - vizualizácia


Malometrážny byt, Bratislava - vizualizácia


Kuchyňa s obývačkou, RD Košice - realizácia


RD CZ - vizualizácia


Denná čašt, RD Malacky - vizualizácia


Kuchyňa a obývačka, RD Bratislava - vizualizácia


RD Banská Bystrica - redizajn podkrovného bývania, vizualizácia


Denná časť, RD Rusovce - vizualizácia

Vizualizácia kuchyne spojenej s obývačkou a tiež vstupného priestoru. Na základe predstavy majiteľov som tvorila svetlý minimalistický interiér, s dôrazom na kvalitu, funkčnosť, maximálne využitie priestorov a zariadenia vôbec. Základ interiéru tvoria "mramorová" podlaha, biely lesk, svetlé drevo, žltá farba. Zariadenie je navrhnuté na mieru.


Tuzex Fashion Store Nové Mesto, Bratislava - realizácia

Interiér showroomu s exkluzívnym tovarom som navrhla na základe požiadaviek majiteľov v softindustriálnom štýle. Betón (odtiene šedej) a drevo tvoria príjemný kontrast a svojou farebnosťou sú ideálnym pozadím pre vystavené artikle. Vysoký strop umožnil vytvorenie odkladacieho priestoru a zavesenie dizajnových svietidiel.  Objem predajne narastá vo veľkých zrkadlách. Pulty sú navrhnuté so sklenenou výstavnou plochou. Punc dodáva  a pohodlie klientom zabezpečuje luxusná kožená sedačka. 


Kuchynská linka, Stupava - realizácia

Klienti si pri zariaďovaní nového bytu objednali vizualizáciu kuchynskej linky. Spojená kuchyňa s obývačkou si vyžadovala moderný minimalistický dizajn pre decentné zjednotenie funkčných priestorov v miestnosti. Elegantná kuchynská linka Ester od výrobcu Decodom, dekor skriniek matná biela arctic, pracovná doska a zadný panel dub truffel. Zabudované spotrebiče chladnička, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor; drez s batériou a integrovaný systém na triedenie odpadu zn. Blanco. Praktická roletová skrinka diskrétne schováva kuchynské potreby, ako aj drobné spotrebiče, ktoré sú tak bežne k dispozícii. Doplnená LED svietidlom. Vrchné skrinky umiestnené nad pracovnou linkou sú vybavené PUSH systémom. Nenápadné skrinky sme oživili výraznými matnými kovovými úchytkami.