Portfólio

Rodinný dom, Rusovce

Vizualizácia

kuchyne spojenej s obývačkou a tiež vstupného priestoru. Na základe predstavy majiteľov som tvorila svetlý minimalistický interiér, s dôrazom na kvalitu, funkčnosť, maximálne využitie priestorov a zariadenia vôbec. Základ interiéru tvoria "mramorová" podlaha, biely lesk, svetlé drevo, žltá farba. Zariadenie je navrhnuté na mieru.

Rezidenčné terapeutické centrum - Liptovské Revúce

Vizualizácia

Návrh zariadenia vnútorných priestorov špecializovaného ubytovacieho zariadenia hotelového typu určeného na  poskytovanie relaxačných pobytov, v priamom kontakte s prírodou. 


Redizajn štvorizbového bytu v škandinávskom štýle - 
Bratislava, Karlova Ves

Vizualizácia

Klientka si želala byt štýlovo zjednotiť a presvetliť. Niektoré pôvodné prvky ostali zachované, niektoré sú doplnené sériovými kusmi švédskeho gigantu. Do vstupného priestoru a spálne som vytvorila nábytok na mieru pre maximalizáciu úložného priestoru. Funkčne som vymenila jedáleň s obývačkou, aby sa stolovalo v menšom a stretávalo vo väčšom priestore. V byte dominuje bukový dekor v kombinácii s bielou, farebnosť a útulnosť vnášajú textílie. 


Tuzex Fashion Store - Bratislava, Nové mesto

Realizácia

Interiér showroomu s exkluzívnym tovarom som navrhla na základe požiadaviek majiteľov v softindustriálnom štýle. Betón (odtiene šedej) a drevo tvoria príjemný kontrast a svojou farebnosťou sú ideálnym pozadím pre vystavené artikle. Vysoký strop umožnil vytvorenie odkladacieho priestoru a zavesenie dizajnových svietidiel.  Objem predajne narastá vo veľkých zrkadlách. Pulty sú navrhnuté so sklenenou výstavnou plochou. Punc dodáva  a pohodlie klientom zabezpečuje luxusná kožená sedačka. 


Kuchyňa, Stupava

Realizácia

Klienti si pri zariaďovaní nového bytu objednali vizualizáciu kuchynskej linky. Spojená kuchyňa s obývačkou si vyžadovala moderný minimalistický dizajn pre decentné zjednotenie funkčných priestorov v miestnosti. Spokojnosť s návrhom smerovala k ďalšej spolupráci, a zabezpečeniu objednávky navrhnutého nábytku a konečnej realizácii.

Elegantná kuchynská linka Ester od výrobcu Decodom, dekor skriniek matná biela arctic, pracovná doska a zadný panel dub truffel. Zabudované spotrebiče (chladnička, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor), drez s batériou a integrovaný systém na triedenie odpadu zn. Blanco. Všetko zariadenie dodala firma inexa s.r.o. Realizácia: inexa s.r.o.

Praktická roletová skrinka diskrétne schováva kuchynské potreby, ako aj drobné spotrebiče, ktoré sú tak bežne k dispozícii. Doplnená LED svietidlom. Vrchné skrinky umiestnené nad pracovnou linkou sú vybavené PUSH systémom. Nenápadné skrinky sme oživili výraznými matnými kovovými úchytkami.TV stena navrhnutá na mieru - Bratislava, Nové mesto

Realizácia

Obývačková stena bola navrhnutá na mieru. Obložená je svetlým kameňom, ktorý krásne kontrastuje s tmavým drevom, integruje biokrb aj TV a tiež slúži ako knižnica. 

Detská izba, Malacky

Realizácia

Dievčenská izbička navrhnutá v kombinácii prvkov z Ikea a prvkov navrhnutých a následne vyrobených na mieru . Jemnú farebnosť oživujú postavičky z obľúbenej rozprávky. Veľký úložný priestor zabezpečuje vstavaná skriňa na šírku celej miestnosti.

Kancelária, Bardejov

Návrh zariadenia v minimalistckom štýle

 Základná požiadavka klienta bola vytvorenie zariadenia v "pure - minimalistickom" štýle. Bledému drevu a bielemu nábytku kontrastuje čierny kov v podobe stropných svietidiel a tiež ako rám skleneného deliaceho panela. V kancelárii so skromnými rozmermi sa podarilo prepojiť funkčné zóny pre prácu aj relax. Vysoké skrine integrujú odkladací priestor na oblečenie, dokumenty, tlačiareň, zabudovanú chladničku a mikrovlnku, zakrývajú šachtu, rúry, technické skrinky. Sú prepojené s nenápadnou kuchynkou. Zariadenie bude realizované na mieru.


Jednoizbový dámsky byt - Bratislava, Staré mesto

Návrh zariadenia v retro - škandinávskom štýle 

Jednoizbový dámsky byt na lukratívnom mieste v centre Bratislavy mal disponovať postačujúcim úložným priestorom, plnohodnotnou funkčnou kuchyňou, pracovným kútom, prioritne však mal ostať svetlý a vzdušný. Drevený obklad steny vstupného priestoru ukrýva vstup do kúpeľne a šatníka a plynule prechádza do kuchynskej linky. Linka tvaru U opticky predeľuje priestor kuchyne a obývacej časti. Obývačka je zónou tak pre oddych, zábavu, ako aj prácu. Pôvodná podlaha bola v dobrom stave, dekor skríň som k nej doladila a kombinovala s bielou. Táto farebnosť prechádza celým priestorom. Svetlému drevu kontrastuje šedá stierka a drobné betónové doplnky. Strohosť zmäkčujú pastelové farby a ,,skupinka,, svietidiel nad konferenčným stolíkom. TV stena integruje skromné pracovisko, knižnicu a predsa nepohlcuje priestor vďaka závesnému policovému systému. Kožené úchytky dodali šmrnc skriniam aj zásuvkám. Retro škandinávsky štýl. 


Bioshop, Pezinok

Návrh zariadenia vo vintage štýle

Malý obchodík BioBeauty sa nachádza vo dvore vidieckeho domu. Pre skromné rozmery priestoru, komplikované oblúkovité riešenie stropu a tri otvory na stenách (jedny dvere sa nepoužívajú) požiadala majiteľka o pomoc pri zariadení. Vintage štýl sme cielene obišli, ubrali sme sa bio - prírodnou cestou :) Pri tvorbe vizualizácie som zvolila svetlú farebnosť, závesný policový systém na mieru, stôl je vytvorený z bedničiek. Dizajn do strohosti vnáša lanový závesný systém políc, stojacia lampa a výrazné retro kreslo z polovice minulého storočia.


Dvojizbový pánsky byt - Bratislava, Dúbravka

Návrh zariadenia v škandinávskom štýle 

Moderný pánsky byt s prvkami škandinávskeho štýlu. Realizácia po kolaudácii s priebežnou fotodokumentáciou :)  

Klient ma oslovil s požiadavkou zariadenia bytu na kľúč. Mal jasnú predstavu o štýle. Vzhľadom na obmedzený priestor som hľadala najpraktickejšie riešenia. V celom interiéri som pracovala s jednotným nábytkom v kombinácii nadčasovej  bielej a teplého dreva, sériové prvky sú doplnené kusmi vyrobenými na mieru. Vyberala som z overenej kvality v spolupráci so spoľahlivými slovenskými výrobcami a dodávateľmi. 

Vstupný priestor ponúka napriek skromným rozmerom všetko potrebné - odkladací priestor tak na oblečenie ako aj obuv, sedenie, vešiakový systém, zrkadlo. Kuchyňa spojená s obývačkou: kuchynská linka integruje chladničku, umývačku riadu, práčku, elektronickú rúru, indukčnú varnú dosku, digestor. Je z časti dotvorená modulmi na mieru, nakoľko som do nej ukryla aj stúpačku. Biely matný dekor tvorí pozadie spodnému radu vrchných skriniek, ktoré sú viac vsadené a "zabalené" v identickom drevenom dekore. Barovú atmosféru večer dotvára LED pásmi osvetlený kuchynský výklenok. Na želanie klienta som umiestnila jednoduchý raňajkový pult do priestoru namiesto klasického jedálenského stola, ktorý na jednej strane prechádza akoby do kuchynského ostrova a ponúka tak ďalší odkladací priestor. Drevené barové stoličky a svietidlo podčiarkujú prirodzenosť. Vizualizáciu spálne tvorí neutrálny základ. Jednoduchosť zariadenia spestruje asymetria (rôzne nočné stolíky, svietidlá, netypicky rozmiestnené obrazy a zrkadlo siahajúce po strop. Vstavaná skriňa ponúka veľký odkladací priestor.

Rodinný dom - Bratislava, Záhorská Bystrica

Návrh zariadenia v modernom štýle 

Tvorba návrhu interiéru rodinného domu v Záhorskej Bystrici bola výnimočná, zlúčili sa v nej prirodzenosť, humor a nie v poslednom rade dôraz na kvalitu. Vznikli jednoduché ale dizajnové riešenia.

Majitelia nového rodinného domu zatúžili atmosféru exteriéru preniesť do interiéru svojho bývania. Vytvorila som im súkromnú oázu pokoja pre dokonalý relax po náročnom pracovnom dni. Použila som materiáli, ako je elegantné dubové drevo, kameň, prírodné textílie. Inšpiráciou pre farebnosť bol pohľad na exteriér, inšpiratívny výhľad na les. Láska domácej pani k prírode ponúkla priestor na bohaté rozmiestnenie rastlín.


Štvorizbový mezonetový byt, Stupava

Návrh zariadenia minimalistickom štýle 

byt zariadený minimalisticky a funkčne pre najväčší možný užívateľský komfort rodiny. Základ interiéru tvorí na mieru navrhnutý nábytok s čistými a jednoduchými tvarmi. Snahou bolo vytvoriť materiálovo, farebne a štýlovo ladiaci celok so zachovaním vzdušnosti priestoru. Vzniklo kompaktné bývanie bez zbytočností.   

Vstupný priestor je vybavený funkčne. Drevený obklad stien v sebe skrýva vstup do kúpeľne a šatníkovú skriňu. Plynule prechádza do kuchyne s obývačkou, kde integruje ďalšie zariadenie.

Obývačka s kuchyňou. Moderný, jednoduchý dizajn z nadčasových materiálov, kontrastujúce farebne aj hmotou. 

Spálňa. Dominantou minimalistickej spálne je tapeta s geometrickým vzorom, ktorej je prispôsobené zariadenie aj farebnosť izby. Jednoduchá biela šatníková skriňa nesie zaujímavý detail, zafrézované úchytky zdôraznené dubovým drevom.

Kúpeľňa je vzdušne riešená vzhľadom na malé rozmery: walk-in sprchový kút, závesná toaleta, skrytá práčka, veľké zrkadlo s integrovanou osvetľovacou lištou, jednotný mramorový obklad stien.

Detská izba. Veľa úložného priestoru/ šatníková skriňa, zásuvky pod celou predĺženou plochou postele, asymetrické na mieru navrhnuté horné skrinky nad posteľou/. Univerzálne základné zariadenie je vytvorené tak, aby mohlo byť roky využívané. 

Hosťovská izba. Tenký deliaci panel vytvára intímnu zónu v priestore. Posteľ ponúka možnosť rozkladu na dvojlôžko. Izba ponúka aj dočasnú alternatívu pracovného kúta, ďalší šatník a výstup na terasu. 


Dvojizbový byt - Bratislava, Devínska Nová Ves

Návrh zariadenia v industriálnom štýle 

Majiteľ holobytu v Devínskej Novej Vsi požiadal o pomoc pri doriešení interiéru. Jeho predstava bola "pánske bývanie v súčasnom trende". Industriálna nálada interiéru je podporená materiálmi, farebnosťou, štýlom zariaďovacích prvkov ako aj osvetlenia. Útulnosť do priestorov vnáša drevená podlaha a nábytok.Dvojizbový byt, Rimavská Sobota

Návrh zariadenia v modernom vinatge štýle

byt zariadený v modernom vidieckom štýle na želanie majiteľky. Došlo ku kompletnému redizajnu interiéru. Na mieru navrhnutý nábytok v predsieni a kúpeľni, ako aj pracovný kút v spálni boli nutnosťou. Prvé integrujú chladničku a práčku, pracovný kút zas bohatú knižnicu. Jedálenská časť kuchyne a obývacia izba ponúkajú priestor na rodinné stretnutia. Kuchyňa aj kúpeľňa napriek menším rozmerom disponujú všetkým potrebným zabezpečujúc komfort užívania pre manželský pár.