Projekty

Štartovací byt, Bratislava


Projekt City Park Stráňany, Michalovce 


Gold Café, Malacky


Malometrážny byt, Bratislava


Rodinný dom, Bratislava


Rodinný dom, Malacky - štýl boho chic


Rodinný dom, Bratislava - novoanglický štýl


3i byt Bývanie Bory Mall, Bratislava 


Chalupa, Terchová


Rodinný dom, Rusovce 

Vizualizácia kuchyne spojenej s obývačkou a tiež vstupného priestoru. Na základe predstavy majiteľov som tvorila svetlý minimalistický interiér, s dôrazom na kvalitu, funkčnosť, maximálne využitie priestorov a zariadenia vôbec. Základ interiéru tvoria "mramorová" podlaha, biely lesk, svetlé drevo, žltá farba. Zariadenie je navrhnuté na mieru.


Tuzex Fashion Store - Bratislava, Nové mesto

Realizácia. Interiér showroomu s exkluzívnym tovarom som navrhla na základe požiadaviek majiteľov v softindustriálnom štýle. Betón (odtiene šedej) a drevo tvoria príjemný kontrast a svojou farebnosťou sú ideálnym pozadím pre vystavené artikle. Vysoký strop umožnil vytvorenie odkladacieho priestoru a zavesenie dizajnových svietidiel.  Objem predajne narastá vo veľkých zrkadlách. Pulty sú navrhnuté so sklenenou výstavnou plochou. Punc dodáva  a pohodlie klientom zabezpečuje luxusná kožená sedačka. 


RD Žilina - vizualizácia vytvorená k podpore predaja nehnuteľnosti


Malometrážny byt, projekt Slnečnice, Bratislava


Moderná chalupa, Košice


2i byt Park pod Kolibou, Bratislava 

Vizualizácia. Dvojizbový dámsky byt je situovaný v srdci hlavného mesta, na želanie klientky zariadený v modernom štýle. Elegantný a zároveň nadčasový základ interiéru je koncipovaný na kontrastoch (materiál, farebnosť). Priestory sú zariadené sériovými prvkami. 


Kuchynská linka, Stupava 

Realizácia. Klienti si pri zariaďovaní nového bytu objednali vizualizáciu kuchynskej linky. Spojená kuchyňa s obývačkou si vyžadovala moderný minimalistický dizajn pre decentné zjednotenie funkčných priestorov v miestnosti. Spokojnosť s návrhom smerovala k ďalšej spolupráci, a zabezpečeniu objednávky navrhnutého nábytku a konečnej realizácii. Elegantná kuchynská linka Ester od výrobcu Decodom, dekor skriniek matná biela arctic, pracovná doska a zadný panel dub truffel. Zabudované spotrebiče (chladnička, umývačka riadu, rúra, varná doska, digestor), drez s batériou a integrovaný systém na triedenie odpadu zn. Blanco. Všetko zariadenie dodala firma inexa s.r.o. Realizácia: inexa s.r.o. Praktická roletová skrinka diskrétne schováva kuchynské potreby, ako aj drobné spotrebiče, ktoré sú tak bežne k dispozícii. Doplnená LED svietidlom. Vrchné skrinky umiestnené nad pracovnou linkou sú vybavené PUSH systémom. Nenápadné skrinky sme oživili výraznými matnými kovovými úchytkami.